Rezervace
Rezervovat
Nabízíme služby take away a rozvoz menu po Valašském Meziříčí zdarma!

 

Telefonní kontakt na přijímání objednávek je 727 873 110

 

Objednávat si můžete v době od 9.00- 14.00, rozvoz 11.00 -14.00. Pouze pracovní dny.

 

Menu TAKE AWAY a ROZVOZ

 

Wellness & Spa

Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.

Čti více
Restaurace

Můžete u nás ochutnat tradiční českou a mezinárodní kuchyni připravovanou moderním přístupem. Na prvním místě je pro nás čerstvost a lokálnost surovin, proto věnujeme velkou péči výběru dodavatelů. Hovězí maso dodává majitel restaurace, pstruzi jsou z místních sádek, sýry od místních výrobců. V letním obodobí si ovoce a zeleninu nakupujeme od malých zemědělců, převážně z jižní Moravy.

Čti více
Ubytování

V hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí si můžete vybrat ubytování v některém z 22 komfortně zařízených pokojů a dvou suites. Pokoje a suites jsou vybaveny klimatizací, barevným televizorem se satelitem, Wi-Fi, telefonem s přímou volbou, přípojkou na PC, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem, vysoušečem vlasů a detektorem kouře. Na všech pokojích je umístěna přírodní kosmetika DAMANA.

Dvoulůžkový pokoj komfort

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. V nabídce máme 2 typy postelí: Twin – oddělené postele a Double – manželská postel.

 

 

Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double.

 

Speciální nabídky

Vyberte si z našich speciálních nabídek

Cyklo & sport pobyt CYKLOSTEZKA BEČVA přímo vedle hotelu!
RESTAURACE Rozvoz poledního menu a take away!
Květnový pobyt s wellness
Kontakt a mapa
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: recepce hotel, wellness +420 571 613 830

Tel.: recepce fitness, wellness +420 571 665 950

E-mail: recepce,hotel-abacie,cz; recepce,fitness-abacie,cz

Všechny kontakty