Rezervace
Rezervovat
Od 25.5. všechny služby v provozu

 

Konečně Vás můžeme po vice jak dvou měsících přivítat v hotelu, v restauraci, wellness, na bowlingu, squashi a ve fitness. Těšíme se na Vás:-)

 

 

 

Wellness & Spa

Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.

Čti více
Restaurace

Můžete u nás ochutnat tradiční českou a mezinárodní kuchyni připravovanou moderním přístupem. Na prvním místě je pro nás čerstvost a lokálnost surovin, proto věnujeme velkou péči výběru dodavatelů. Hovězí maso dodává majitel restaurace, pstruzi jsou z místních sádek, sýry od místních výrobců. V letním obodobí si ovoce a zeleninu nakupujeme od malých zemědělců, převážně z jižní Moravy.

Čti více
Ubytování

V hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí si můžete vybrat ubytování v některém z 22 komfortně zařízených pokojů a dvou suites. Pokoje a suites jsou vybaveny klimatizací, barevným televizorem se satelitem, Wi-Fi, telefonem s přímou volbou, přípojkou na PC, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem, vysoušečem vlasů a detektorem kouře. Na všech pokojích je umístěna přírodní kosmetika DAMANA.

Hotelová recepce otevřena od 6.00 - 22.00.

Jednolůžkový pokoj standard

Komfortně zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem.

Jednolůžkový pokoj komfort

Komfortně a stylově zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem. Na pokoji se nachází klimatizace.

 

 

Speciální nabídky

Vyberte si z našich speciálních nabídek

Cyklo & sport pobyt CYKLOSTEZKA BEČVA přímo vedle hotelu!
Relaxační wellness pobyt FIRST MINUTE do 31.května
POBYTY PRO SKUPINY v Apartmánovém domě 200,-/osoba
Kontakt a mapa
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: recepce hotel, wellness +420 571 613 830

Tel.: recepce fitness, wellness +420 571 665 950

E-mail: recepce,hotel-abacie,cz; recepce,fitness-abacie,cz

Všechny kontakty