Rezervace
Rezervovat
HOTEL

Hotel Abácie & Wellness je komfortní rodinný hotel na okraji Valašského Meziříčí, který nabízí pohostinnost, relaxaci a sportovní vyžití na vysoké úrovni.  Hostům se věnuje příjemný personál s osobním přístupem ke každému individuálnímu přání a požadavku klienta. Hotel nabízí 24 pokojů ve 3 kategoriích.

PRO TELEFONICKOU REZERVACI

VOLEJTE  +42 727 873 110

 

 

Wellness & Spa

Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.

Čti více
Restaurace

Můžete u nás ochutnat tradiční českou a mezinárodní kuchyni připravovanou moderním přístupem. Na prvním místě je pro nás čerstvost a lokálnost surovin, proto věnujeme velkou péči výběru dodavatelů. Hovězí maso dodává majitel restaurace, pstruzi jsou z místních sádek, sýry od místních výrobců. V letním obodobí si ovoce a zeleninu nakupujeme od malých zemědělců, převážně z jižní Moravy.

Čti více
Ubytování

V hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí si můžete vybrat ubytování v některém z 22 komfortně zařízených pokojů a dvou suites. Pokoje a suites jsou vybaveny klimatizací, barevným televizorem se satelitem, Wi-Fi, telefonem s přímou volbou, přípojkou na PC, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem, vysoušečem vlasů a detektorem kouře. Na všech pokojích je umístěna přírodní kosmetika DAMANA.

Standart - pokoje v nové části hotelového komlexu, pokoje jsou bez klimatizace - 2x jednolůžkový, 5x dvoulůžkový a 1x třílůžkový

Komfort - Klimatizované pokoje - 2x jednolůžkový, 3x dvoulůžkový TWIN, 2x dvoulůžkový DOUBLE

Premium - Klimatizované pokoje - 7x dvoulůžkový DOUBLE

Suite - Klimatizované apartmány - 1x dvoulůžkový, 1x dvoulůžkový s možností rozkládací pohovky

 

Hotelová recepce je od 14.10.2020 z důvodu COVID opatření otevřena pouze od pondělí do pátku a to v době od 9.00 do 14.00.

Pro komunikaci upřednostňujeme mailovou korespondenci: recepce,hotel-abacie,cz.

Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double. Na pokoji se nachází klimatizace.

 

Dvoulůžkový pokoj komfort double

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Double – manželská postel. Na pokoji se nachází klimatizace.

Speciální nabídky

Vyberte si z našich speciálních nabídek

Naše stávající služby: ROZVOZ JÍDLA, TAKE AWAY, UBYTOVÁNÍ při služebních cestách
Vánoční dárek
Relaxační wellness pobyt na 2 nebo více nocí
Kontakt a mapa
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: recepce hotel, wellness +420 571 613 830

Tel.: recepce fitness, wellness +420 571 665 950

E-mail: recepce,hotel-abacie,cz; recepce,fitness-abacie,cz

Všechny kontakty