Rezervace
Rezervovat
Ubytování - tel.č. 727 873 110
Dvoulůžkový pokoj komfort

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. V nabídce máme 2 typy postelí: Twin – oddělené postele a Double – manželská postel.

 

 

Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double.

 

Jednolůžkový pokoj

Komfortně a stylově zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem.

 

 

Třílůžkový pokoj

Prostorný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, předsíní a koupelnou s vanou. Je možné také využít přistýlku pro dítě do 6 let.

 

 

Suite

Hotel Abácie & Wellness nabízí 2 pokoje typu suite. Ty  jsou vybavené předsíní, obývacím pokojem s konferenčním stolkem, dvěma křesly, sofa, televizním koutkem, psacím stolem a samostatnou ložnicí s manželskou postelí, křesílkem a stolkem. Pro naše hosty jsme vybrali luxusní přírodní kosmetiku značky DAMANA, která není testována na zvířatech a neobsahuje silikony. K dispozici je také župan, pantofle a neperlivá voda.