Rezervace
Rezervovat
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double. Na pokoji se nachází klimatizace.

 

Dvoulůžkový pokoj komfort double

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Double – manželská postel. Na pokoji se nachází klimatizace.

Jednolůžkový pokoj standard

Komfortně zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem.

Jednolůžkový pokoj komfort

Komfortně a stylově zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem. Pokoj je klimatizovaný.

 

 

Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double a jsou klimatizované.

Dvoulůžkový pokoj komfort twin

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Twin – oddělené postele. Pokoj je klimatizovaný.

 

Dvoulůžkový pokoj standard

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Double – manželská postel. Pokoj je klimatizovaný.

Třílůžkový pokoj

Prostorný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, předsíní a koupelnou s vanou. Je možné také využít přistýlku pro dítě do 6 let. Pokoj je klimatizovaný.

 

 

Suite

Apartmán je vybavený předsíní, obývacím pokojem s konferenčním stolkem, dvěma křesly, sofa, televizním koutkem, psacím stolem a samostatnou ložnicí s manželskou postelí, křesílkem a stolkem. K dispozici je také župan, pantofle a neperlivá voda. Pokoj je klimatizovaný.

 

Suite Junior

Pokoj je zařízen pro ubytování až 4 osob, ideální pro rodiny s dětmi. K dispozici je manželská postel a dvě samostatné jednolůžkové postele. K dispozici je také župan, pantofle a neperlivá voda. Na pokoji se nachází klimatizace.