Rezervace
Rezervovat
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double. Na pokoji se nachází klimatizace.

 

Dvoulůžkový pokoj komfort double

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Double – manželská postel. Na pokoji se nachází klimatizace.

Jednolůžkový pokoj standard

Komfortně zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem.

Jednolůžkový pokoj komfort

Komfortně a stylově zařízený pokoj pro jednu osobu nabízí plné pohodlí. V pokoji se nachází předsíň a koupelna se sprchovým koutem. Na pokoji se nachází klimatizace.

 

 

Dvoulůžkový pokoj premium

Prostornější dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou nabízí maximální pohodlí jak pro klienty wellness pobytů, ale také pro bussiness klientelu. V nabídce máme 6 pokojů a všechny mají manželskou postel Double. 

Dvoulůžkový pokoj komfort twin

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Twin – oddělené postele. Na pokoji se nachází klimatizace. 

 

Dvoulůžkový pokoj standard

Útulný dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Typ postelí Double – manželská postel.

Třílůžkový pokoj

Prostorný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, předsíní a koupelnou s vanou. Je možné také využít přistýlku pro dítě do 6 let.

 

 

Suite

Hotel Abácie & Wellness nabízí 1 pokoj typu suite a je vybavený předsíní, obývacím pokojem s konferenčním stolkem, dvěma křesly, sofa, televizním koutkem, psacím stolem a samostatnou ložnicí s manželskou postelí, křesílkem a stolkem. Pro naše hosty jsme vybrali luxusní přírodní kosmetiku značky DAMANA, která není testována na zvířatech a neobsahuje silikony. K dispozici je také župan, pantofle a neperlivá voda. Na pokoji se nachází klimatizace. 

 

Suite Junior

Hotel Abácie & Wellness nabízí 1 pokoj typu Suite Junior, který je vybavený předsíní, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, dvěma křesly, televizním koutkem, psacím stolem a samostatnou ložnicí s manželskou postelí, křesílkem a stolkem. Pro naše hosty jsme vybrali luxusní přírodní kosmetiku značky DAMANA, která není testována na zvířatech a neobsahuje silikony. K dispozici je také župan, pantofle a neperlivá voda. Na pokoji se nachází klimatizace.