Rezervace
Rezervovat
Wellness & Spa
Wellness centrum
Soukromé SPA
Beauty
Wellness centrum

Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.

Vyberte si z několika druhů saun, např. finská, infra nebo parní sauna, dále vyzkoušejte Kneippův chodník nebo tepidarium. K ochlazení pak doporučujeme využít venkovní bazén. Pro chvilky odpočinku pro vás máme připravenou relaxační zónu s pohodlnými lehátky. 

Jelikož respektujeme zásady správného saunování, po příchodu k nám od obsluhy obdržíte saunovací roušku nebo prostěradlo, jelikož naše wellness centrum je bezplavkovou zónou.

 

 

Pondělí - úterý zavřeno  
Středa - čtvrtek
16.00 - 21.00

v provozu finská sauna, infra sauna,

parní sauna, whirpool,

kneippův chodník a venkovní bazén

Pátek

16.00 - 21.00

 

vše v provozu

Sobota
13.00 - 21.00

vše v provozu

Neděle 16.00 - 20.00

vše v provozu

 

 

VSTUP po 18.30 hod. je možný pouze po telefonické dohodě, kvůli kontrole aktuální obsazenosti wellness.

Zároveň platí, že poslední vstup do wellness je možný 2,5 hodiny před zavírací dobou.


Dětem do 10 let vstup zakázán, děti od 10 do 15 let vstup pouze v doprovodu rodičů.

Upozorňujeme klienty, že je ve všech prostorách wellness centra zakázáno konzumovat vlastní přinesené nápoje a jídlo. Taktéž je zakázáno v saunách používat jakoukoli tělovou kosmetiku ( pudry, peeling, medy...). Porušení zákazu se pokutuje částkou 500,-.


Doporučujeme telefonickou rezervaci na tel. čísle 571 613 830.

Uzavřená společnost je možná po předchozí dohodě.

 

 

 

Jednorázový vstup  (2,5 hodiny)

 

530,- Kč

Permanentka - 5 vstupů (1 vstup 480,- Kč)

2 450,- Kč

Pronájem celého wellness (max. 15 osob)

osoba navíc 150,-

8 200,- Kč

 Vstup pro hotelové hosty

410,- Kč

 

Ručník, wellness rouška a šálek čaje zdarma

 

 

V NEDĚLI VE WELLNESS PŘIJÍMÁME POUZE HOTOVOST. PLATBA KARTOU NENÍ MOŽNÁ.


V prostoru wellness jsou návštěvníci oděni do wellness roušek, prostěradel či ručníků.
Nošení plavek v prostoru wellness není povoleno.

VENKOVNÍ NEVYHŘÍVANÝ BAZÉN je pro hotelové hosty zdarma k dispozici pouze době, kdy není wellness v provozu. V tuto dobu neplatí bezplavková zóna.

Přijímáme platební poukázky Sodexo pass a Ticket Benefits.
Poukázkami lze ve Fitness a Wellness Abácie platit jednotlivé vstupné a zboží a to pouze do výše 400,-.
Poukázkami nelze hradit zvýhodněné vstupné a permanentky, taktéž nelze poukázkami dobíjet kredit.

 

Soukromé SPA

Chcete relaxovat v naprostém soukromí? Využijte naše luxusní privátní Spa s hydromasážní perličkovou vanou pro dvě osoby, vodní postelí, finskou saunou a sprchovým koutem. V ceně pobytu, jehož délku si můžete zvolit dle vlastního přání, je zapůjčení županů a ručníků, sada koupelové kosmetiky, sušené ovoce a karafa s vodou. A jestli si chcete pobyt opravdu užít, připravíme vám láhev vychlazeného sektu nebo šampaňského.

2 hodiny - 2100,- Kč
Každých dalších započatých 30 minut - 300,- Kč

 

Rezervace
Zarezervujte si soukromé SPA jen pro vás na tel. čísle
+420 571 665 950
Hydroterapie

Odpočívejte a zároveň regenerujte své tělo. Vířivé a perličkové podvodní masáže celého těla, využívají kombinaci účinků tepla a silného mechanického účinku vířící vody. Hydroterapie je prováděna v místnosti s dvěma lázeňskými perličkovými vanami a relaxačním koutem s lehátky. Po koupeli následuje suchý zábal.
Vybrat si můžete z několika přírodních olejíčků. 

30 minut / 400,- Kč
15 min koupel, 15 min suchý zábal

 

Termoterapie

Teplé zábaly jsou jednou z forem teploléčby. Jejich předností je využití přírodního léčivého zdroje. Termoterapie je léčebná metoda, při které se využívá lokálního působení tepla, které způsobuje rozšíření cév v místě působení a díky tomu i zvýšení prokrvení a celkové uvolnění těla klienta.

30 minut / 350,- Kč

Rezervace
Zarezervujte si terapii podle vašeho výběru na tel. čísle
+420 571 613 830
Masáže

Masáže jsou všeobecně vnímány jako forma uvolnění, mají však i vynikající terapeutické a rehabilitační účinky. V našem wellness centru hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí se můžete svěřit do péče dvou odborných pracovníků. Pokud není masáž součástí našeho wellness pobytu, objednávku i platbu provádějte u jednotlivých masérů.

 

Marek Nemčic

Máte dlouhodobé problémy s bolestí zad nebo si chcete odpočinout od každodenního stereotypu a mít chvíli jen sami pro sebe? Nabízím uvolňující masáže hlavy, zad, sedacích svalů, břicha, rukou, nohou... Také dělám uvolnění pomocí suchých technik a silikonových baněk. Dále lymfatickou masáž celého těla a reflexní terapii. Používám profesionální masérské lehátko, nahřívací dečku, jen přírodní nahřáté oleje, léčivé přírodní masti, pomandéry (chrání a čistí čakry) a vyjímečně masážní pistol. Masáže probíhají vždy alternativně k danému problému. K zákazníkům nepřistupuji jako v běžných salónech, ale snažím se vždy každý jejich problém vyřešit. 

Marek Nemčic, IČO: 09267520

Rezervace na tel. čísle: +420 736 257 760, marek6666662,seznam,cz,marek6666662,seznam,cz 

 

Sára Bambuchová

Relaxační, regenerační, sportovní, rekondiční masáž
60 minut: 700,-
90 minut: 1100,-
Techniku a druh masáže zvolíme společně dle přání a potřeby klienta

Moxování 60,-

Taping 60,- až 300,- (odvíjí se od cm)

Sára Bambuchová, IČO: 21153698

Rezervace termínu na tel.čísle +420 775 262 724

 

Kateřina Fojtíková


Mé jméno je Kateřina Fojtíková, jsem rodačka z Rožnova pod Radhoštěm, kde jsem také studovala Střední školu cestovního ruchu obor Sportovní, rekondiční a regenerační služby - Masér. V roce 2016 jsem školu ukončila maturitou. Během studia jsem už spolupracovala s wellness hotelem Energetic, kde jsem masírovala. Moje cesta tam i pokračovala a s občasnou výpomocí pořád pokračuje.
Během toho jsem stihla i jiné zaměstnání, které mě naplňují, stejně jako masírovaní. Avšak rovnováha je důležitá aproto jsem pocítila, že je načase se tomu věnovat opět více a v prostředí, které si ,,vytvořím sama’’.
Moc ráda Vás ve svém studiu přivítám a věřím, že si společně užijeme trochu klidu v Klidu.

Kateřina Fojtíková, Masérské studio Klid, IČO: 09552613

Rezervace na tel. čísle: +420 604 891 269, studioklid,email,cz

 

 

 

Rezervace
Zarezervujte si masáž podle vašeho přání na tel. čísle
+420 571 613 830
Ošetření Galvanickou žehličkou

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Galvanickou žehličku můžete použít na obličej, pleť a tělo. Výhodou jsou viditelné výsledky již po prvním ošetření díky unikátní technologii ageLOC a speciálnímu galvanickému ošetření.

Ošetření těla přináší výsledky v boji s dvojitou bradou, tukem v oblasti paží, břicha, boků, hýždí a stehen. Pomáhá vyhlazovat kůži a redukovat tak celulitidu. Kouzlo spočívá v stimulaci, hydrataci a osvěžení pokožky.

Při použití na obličej výrazně pomáhá vyhladit vrásky, zmírnit váčky a otoky a sjednotit barvu pleti. Výrazně redukuje akné díky zrychlení hojení.

 

 

 

Ošetření těla 45 minut   670,- Kč
Ošetření obličeje 45 minut 770,- Kč
Ošetření obličej+krk 60 minut 770,- Kč + 100,- Kč
Ošetření obličej+krk+dekolt 60 minut 770,- Kč + 140,- Kč
Balíček NUSKIN tělo+obličej 90 minut 1 360,- Kč

 

Kadeřnictví

Chcete oživit svůj účes? Svěřte se do péče naší kadeřnice Kateřiny Posádové. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost. Služby i termín po vzájemné domluvě zcela přizpůsobíme vašim požadavkům.

Objednávky na telefonním čísle 731 262 134.

Kosmetika

Individuální přístup a profesionální péče charakterizuje naše kosmetické služby. O vaši pleť se postará kosmetička se zdravotnickým vzděláním Daniela Krupičková.

Objednávky na telefonním čísle 777 817 312.