Rezervace
Rezervovat
Kariéra

Aktualizace pracovních pozicí 9/2022

Nabízíme víkendový přivýdělek!  OBSLUHA SNÍDAŇOVÉHO BUFETU

Jste příjemná, milá paní nebo slečna, která ráda pečuje o své hosty?
Hledáte brigádu či práci na dohodu? Pokud ano, ozvěte se:-)
PRACOVNÍ DOBA: 6.00 – 10.30, sobota a neděle

Pro více informací volej 602 755 381 nebo napiš na posadova,hotel-abacie,cz

HOTELOVÁ RECEPČNÍ

PRACOVNÍ DOBA: Práce na ranní a odpolední směny.

Pondělí až pátek: 6.30 – 14.30, 14.30 – 22.30. NEPRAVIDELNĚ VÍKENDY.

POŽADAVKY NA PRÁCI: Požadujeme znalost AJ na úrovni B2, znalost obchodní korespondence.

                                     Příjemné a profesionální vystupování, odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilitu.

                                     Praxe na hotelové recepci a práce s programem Agnis výhodou.

NABÍZÍME: příjemný pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity - volný vstup do fitness, stravování zdarma, férové jednání

PRÁCE NA PRACOVNÍ SMLOUVU, HRUBÁ MZDA: od 26 000,-

UKLIZEČKA FITNESS

PRACOVNÍ DOBA: pondělí až pátek, 05.30 – 10.30, nepravidelně víkendové směny

Práce na pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce

Více informací na tel.čísle: 602 755 381 nebo emailem: posadova,hotel-abacie,cz.

SERVÍRKA NEBO ČÍŠNÍK

PRACOVNÍ DOBA: 9.00 – 21.00, 15 směn v měsíci -  krátký a dlouhý týden.

POŽADAVKY NA PRÁCI: praxe v oboru, příjemné a profesionální vystupování, komunikativní znalost anglického jazyka.

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

PRACOVNÍ DOBA: 9.00 – 21.00, 15 směn v měsíci - krátký a dlouhý týden.

NÁPLŇ PRÁCE: vaření příloh, příprava salátů, výdej jídla

POŽADUJEME: praxe v oboru podmínkou, aktivní pracovní nasazení, zájem o obor a snaha naučit se novým věcem

NABÍZÍME: práci v profesionální kuchyni s možností pracovního růstu, příjemný pracovní kolektiv,

zaměstnanecké benefity - volný vstup do fitness, zaměstnanecké stravování, férové jednání

PRÁCE NA PRACOVNÍ SMLOUVU, HRUBÁ MZDA: od 190,-